Clasa a IX-a

Elevi participanţi Clasa a IX-a

Centrul de examen pentru elevii participanți clasa a IX-a este: Colegiul Tehnic “Alesandru Papiu Ilarian” Zalău

Nr. crt.

Județul

Numele şi prenumele elevului

Secţiunea

Clasa

Unitatea de învățământ

Localitatea

1

Alba

Onofriesei Andreea-Daniela

TIC

9

Colegiul National „Horea, Closca si Crisan” - Alba Iulia

Alba Iulia

2

Arad

Madoşa Diana Ioana

TIC

9

Liceul Pedagogic "Dimitrie Țichindeal" Arad

Arad

3

Argeş

Savu Andrei

TIC

9

Colegiul National "Zinca Golescu"

Pitesti

4

Bacău

Imbrea Alexandru-Ionuţ

TIC

9

Colegiul Național „Grigore Moisil”

Onești

5

Bihor

Popovici Alexandra

TIC

9

Colegiul National Emanuil Gojdu

Oradea

6

Bihor

Oros Lorena Carla

TIC

9

Colegiul Naţional "Octavian Goga"

Marghita

7

Bistrița Năsăud

Dos Andrei Cristian

TIC

9

Colegiul Tehnic Infoel, Bistriţa

Bistrița

8

Botoșani

Borşan Ionuţ Răzvan

TIC

9

Liceul Regina Maria

Dorohoi

9

Brașov

Vidraşcu Alexandru

TIC

9

Colegiul Naţional "Dr Ioan Meşotă" Braşov

Brașov

10

Brăila

Puia Ștefan-Adrian

TIC

9

Colegiul Național "N. Bălcescu"

Brăila

11

București

Dinu Andrei Cristian

TIC

9

Colegiul Naţional Mihai Viteazul

București

12

București

Druţă Nicolae Mircea

TIC

9

Colegiul Naţional Mihai Viteazul

București

13

București

Obreascu Teodor Alexandru

TIC

9

Colegiul Naţional Mihai Viteazul

București

14

Buzău

Buterez David

TIC

9

Liceul Teoretic "Stefan Cel Mare"

15

Caraș Severin

Prisacariu Alexandru

TIC

9

Liceul Teoretic "Traian Doda" Caransebes

Caransebeș

16

Călărași

Bucnaru Cristian

TIC

9

Liceul Teoretic " Mihai Eminescu"

Călăraşi

17

Cluj

Moldovan Ovidiu

TIC

9

Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca

Cluj-Napoca

18

Constanța

Apetroaie Claudiu Alexandru

TIC

9

Liceul Teoretic 'Traian' Constanța

Constanța

19

Covasna

Neşa Rareş

TIC

9

Liceul Teoretic "Mircea Eliade"

Întorsura Buzăului

20

Dâmbovița

Lică Andrei Eduard

TIC

9

Colegiul Național “Nicolae Titulescu”

Pucioasa

21

Dolj

Filip Horia Andrei

TIC

9

Colegiul Naţional „Carol I”

Craiova

22

Galați

Savu Ioan-Daniel

TIC

9

Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Galați

Galați

23

Giurgiu

Boldeiu Cristian

TIC

9

Liceul Teoretic ”Tudor Vianu” Giurgiu

Giurgiu

24

Gorj

Stamp Alexandru Răzvan

TIC

9

Colegiul Național "Spiru Haret" Târgu Jiu

Târgu Jiu

25

Harghita

Cucler Liviu

TIC

9

Liceul ”Marin Preda”, Odorheiu Secuiesc

Odorheiu Secuiesc

26

Hunedoara

Hoancea Bogdan

TIC

9

Colegiul Național „Decebal” Deva

Deva

27

Iași

Mihai Marius Catalin

TIC

9

Liceul Teoretic "Ion Neculce" Targu Frumos

Iaşi

28

Ialomiţa

Bâcu Cristian Andrei

TIC

9

Liceul Teoretic „Carol I” Feteşti

Feteşti

29

Ilfov

Ionascu Dan

TIC

9

Liceul Tehnologic Vintila Bratianu Dragomiresti Vale

Dragomiresti

30

Maramureș

Ciurea Paul Marcel

TIC

9

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai"

Baia Mare

31

Mehedinți

Drăghia Cristian

TIC

9

Colegiul Național Pedagogic "Ștefan Odobleja "

Drobeta Turnu Severin

32

Mureș

Manea Andrei

TIC

9

Colegiul Național ”Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu-Mureș

Tîrgu-Mureș

33

Neamț

Cornițescu Ioan-Constantin

TIC

9

Seminarul Teologic Ortodox "Veniamin Costachi"

Mănăstirea-Neamț

34

Olt

Cîrstea Emil

TIC

9

Colegiul National Ion Minulescu

Slatina

35

Prahova

Eparu   Mihai

TIC

9

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul", Municipiul Ploieşti

Ploieşti

36

Satu Mare

Dobrescu Matei Ștefan

TIC

9

Colegiul Național Doamna Stanca

Satu Mare

37

Sălaj

Ciurean Oana Mauela

TIC

9

Colegiul Național ”Silvania”

Zalău

38

Sibiu

Iancu Dan Andrei

TIC

9

Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu

Sibiu

39

Suceava

Seniuc Bogdan

TIC

9

Colegiul Naţional "E. Hurmuzachi"

Rădăuţi

40

Teleorman

Neacșu Cristian

TIC

9

Liceul Pedagogic Mircea Scarlat Alexandria

Alexandria

41

Timiș

Angheluta Bogdan

TIC

9

Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara

Timișoara

42

Timiș

Mătrăgună Mihai Alexandru

TIC

9

Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara

Timișoara

43

Timiș

Surdu Elena

TIC

9

Colegiul National Banatean

Timișoara

44

Tulcea

Bunduc Dragoş

TIC

9

Liceul Teoretic "Ion Creangă" Tulcea

Tulcea

45

Vâlcea

Olărescu Ștefan

TIC

9

Colegiul National Mircea Cel Batran

Rm. Valcea

46

Vaslui

Ciobanu Iosif - Ștefănel

TIC

9

Liceul Tehnologic Nicolae Iorga Negreşti

Negrești

47

Vrancea

Modrogeanu Cosmin

TIC

9

Colegiul National "Al. I. Cuza" Focşani

Focșani

 

Clasa a IX-a

Atentie browser

Pentru afişarea corectă a siteului vă recomandăm folosirea Google Chrome sau Mozilla Firefox. Internet Explorer are unele "probleme" la afişarea întregului conţinut.

Cine e online?

Avem 7 vizitatori online

Link-uri utile

Ministerul Educaţiei Naţionale

Inspectoratul Şcolar Judeţean Sălaj

Transurbis Salaj

Mersul trenurilor